Stół bilardowy Dino Club
  • Stół bilardowy Dino Club
  • Dostępne kolory stołu Dino Club

Stół bilardowy Dino Club seria Pro Sport 8ft

10 000,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 4-8 tygodni.

Profesjonalny stół bilardowy w wersji ekonomicznej. Jakość turniejowa.

Podwyższona odporność , stół może być wykorzystywany do eksploatacji komercyjnej.

Idealny dla zawodowych graczy i do klubów bilardowych.

 

Polityka Prywatności

 

Regulamin dostaw

 

Regulamin

Stół bilardowy Dino Club Pro Sport , jest ekonomiczną wersja stołu sportowego i spełnia wszystkie niezbędne kryteria dla zawodowych graczy.

Zaprojektowany do gry w pool . Korona stołu, jest laminowana bardzo twardym i odpornym na zarysowania postformingiem, co pozwala na wykorzystywanie stołu do eksploatacji komercyjnej. Konstrukcja nośna płyty kamiennej ,  to potężna  rama ze sklejki o grubości 35 -55 mm , co czyni stół bardzo stabilnym.

-Bandy gumowe K-55, najwyższej jakości dla zapewnienia perfekcyjnej gry i powtarzalności uderzeń  .

-W standardzie jest sukno Cobra 650 kolor do wyboru:  zielony czerwony lub niebieski
Płyta kamienna  łupek , perfekcyjnie szlifowana , kontrolowana pod względem jakości i certyfikowana, taka sama jak w wyższych modelach stołów Dino .

-Wersja PRO SPORT Widoczna na fotografii  poniżej, rama wykonana jest ze wysokiej jakości sklejki  i  zamocowana , na specjalnie wzmocnionych nogach całość stanowi bardzo mocną konstrukcję i doskonałą podporę dla ciężkiej płyty kamiennej. Ten sposób wykonania łoża dla płyty, sprawia że stół jest bardzo stabilny , świetnie utrzymuje poziom  i jest precyzyjny dla gracza. W wersjach tańszych stołu Dino Club Pro Home, zamiast ramy z sklejki zastosowano wzmocnioną ramę z połączonych płyt meblowych i drewna ( ta konstrukcja znacząco obniża koszt produkcji natomiast jest mniej wytrzymała co jest istotne i mniej korzystne dla stołów przeznaczonych do silnej eksploatacji w warunkach komercyjnych ) Dodatkowo stół Pro Sport jest wyposażony w stalowe stopki poziomujące, które nie występują w wersji Pro Home

Na uwagę zasługuje fakt że stoły z serii Dino w 2015 r. uzyskały certyfikat EPBF ( Europejskiej Federacji Pool Bilarda )  i są dopuszczone do wszelakich rozgrywek sportowych.

Tabela rozmiarów stołów i jakie minimalne wymiary pomieszczenia są konieczne dla jego ustawienia ?

PRODUCENT LITWA

Informacje :  etball@gmail.com

Pool Pro series: PROfessional manufacturer for PROfessional player

Dino Club - American Pool table for billiards clubs.

Top quality cushion rubber is glued with help of semi automatic press. Frame is made of 5,5cm plywood block, cushions are covered with high resistance plastic, aluminium corner joining details, metal leg levellers and pockets. Possible natural or black oak texture.

BDC

Specyficzne kody