Stół bilardowy Dijonas Still

12 300,00 €
Brutto Dostawa w ciągu 4-8 tygodni.

Ekskluzywny , bardzo ciężki i bardzo mocny , stół do gry w pool, snooker ruską piramidę lub karambol

Dostępny w wersji :  5,6,7,8,9,10,11,12 stóp

Stół do bilarda Dijonas Still spodoba się nawet najbardziej wymagającym klientom

Rozmiar stołu
 

Polityka Prywatności

 

Regulamin dostaw

 

Regulamin

Ekskluzywny stół bilardowy w bardzo różnorodnej stylistyce . Dijonas Still daje  duże możliwości kreowania jego końcowego wyglądu. Dobierając poszczególne elementy stołu i składając je w całość , bez problemu dopasujesz stół do każdego wnętrza zarówno klasycznego jak i nowoczesnego . Dodatkowo , do wyboru masz bardzo bogatą paletę wybarwienia.

Dijonas Still , to nie tylko bardzo ekskluzywny stół bilardowy w odniesieniu do jego prestiżowego wyglądu i wysokiej jakości gry  , ale także w zakresie solidnego i przemyślanego wykonania. Zbudowany na potężnej ramie i bardzo mocnych nogach , bez problemu utrzyma ciężką płytę kamienną . Wszystkie elementu obudowy jaki i korona stołu są  wykonana z litego drewna , co czyni stół ciężkim ale odpornym na próbę czasu i mocną eksploatację.

Stół może być zamawiany do gry w pool , snooker , ruska piramida i karambol .

Każde zamówienie wyceniamy indywidualnie Producent EU

Informacje : etball@wp.pl , lub tel 857186630 po-pt 9-17
 

 

Billiard table Dijonas Still

Exclusive series - EVEN MORE POSSIBILITIES! Not only reliability, but also big possibilities to create individual style, according Your needs.

Billiard table Dijonas Still – group of tables with it’s own specific stylistic. 

This is prestigious billiard table with special construction frame, massive surrounds and many other advantages. Easy laconic stylistic of this product suitable not only to modern, but also to classic interior of your home and gives you possibility to model outside design of the table.


BDS5

Specyficzne kody